Про нас

ZipGal – це українсько-польський виробник якісних блискавок для взуття. Ми поєднали західні технології виробництва та українську працьовитість. Щоб зробити блискавки кращими та підкреслити індивідуальність виробника ми також надаємо послуги лазерного маркування.

ZipGal (Зіпгал) – слово складається з двох частин. “Zip” – скорочено від англійського “zipper” (блискавка). Друга частина має подвійне значення: “gal” – від слів “Галичина” (українською) і “Galiciae” (австрійською); також “gal” походить від “galaxy”, що в перекладі з англійської означає “галактика” і символізує широкий асортимент блискавок, адже у галактиці є дуже різні зірки, і кожний знайде ту зірку, яка йому до вподоби. Так само серед нашої продукції клієнт знайде блискавку, яку шукав. Ми пропонуємо різні типи головок з різним покриттям, а також широкий діапазон кольорів стрічки. Кольорові палітри поставляються клієнтам у вигляді шаблонів, що дозволяє точно підібрати відтінки смуги до кольору взуття.

Завдяки фірмі «Зіпгал» ми створюємо блискавки, які дозволять зробити зовнішній вигляд взуття привабливішим. Широка гама стрічок і різноманітність голівок дозволять підібрати наш продукт до кожного виду взуття. Швидка і сучасна технологія лазерного маркування в поєднанні з високою якістю наших блискавок, які виготовляються на основі зміцнення стрічки згідно нормі BN 83/8512-04 для блискавки по КТМ “7”, а також німецьким DIN 3419-1, підтверджені сертифікатами, виданими Центральною лабораторією взуттєвої промисловості в Кракові (Польща), посприяє Вашому успіху.